Werk je op een kinderboerderij? Of ben je er op een andere manier bij betrokken? Kom dan op donderdag 20 mei 2027 naar de STRIK-dag in Barneveld. Je hoort mooie verhalen, ontdekt nieuwe ideeën en ontmoet collega’s. Zo ga je met nieuwe energie terug naar je eigen werk.
Wat is de STRIK-dag?
Kinderboerderijen zijn fijne, groene plekken in de buurt. Het is een plek waar mensen elkaar ontmoeten en er is veel mogelijk. Maar die mogelijkheden zien we nog niet altijd. Daarom is er de STRIK-dag. Op deze dag vertellen sprekers over wat goed gaat op kinderboerderijen. Je hoort welke trends er zijn en wat jij daarmee kunt.
Kinderboerderijen Actief en Aeres Training Centre Barneveld organiseren deze dag samen.
Wat betekent STRIK?
STRIK is niet zomaar een naam. Elke letter heeft een betekenis:
- Succes: wat gaat er goed?
- Trend: wat verandert er?
- Reflectie: even stilstaan bij je eigen werk
- Inspiratie: nieuwe ideeën opdoen
- Kinderboerderijen: wat ons allemaal verbindt
Voor wie is deze dag?
De STRIK-dag is voor iedereen die met kinderboerderijen te maken heeft. Bijvoorbeeld: medewerkers van kinderboerderijen, leidinggevenden, beleidsmakers, ambtenaren dierenwelzijn van gemeenten.
Ben je gewoon nieuwsgierig? Dan ben je ook van harte welkom.
Programma
- 9.45 uur: inloop
- 10.15 uur: welkom
- 15.00 uur: afsluiting. Samen leggen we een STRIK. Zo neem je de verhalen van de dag mee naar je eigen werk.
- 15.15 uur: einde
Het volledige programma volgt zo snel mogelijk.
Kosten en inschrijven
Meedoen kost € 25,00. Schrijf je je in vóór 1 april 2027? Dan krijg je € 5,00 korting. Er is plek voor 60 deelnemers. Wacht dus niet te lang met inschrijven.
Aanmelden
Heb je een vraag? Neem dan contact op met:
- Aeres Training Centre: info.atc@aeres.nl
- Hans de Rijk, Kinderboerderijen Actief: info@kinderboerderijenactief.nl


