Modelpagina
In deze pagina vind je alle mogelijkheden.
In deze pagina vind je alle mogelijkheden.
Pindakaas heet zo omdat de Nederlandse wet het woord ‘boter’ beschermt. Volgens de Warenwet mag alleen zuivelproducten van melkvet de naam boter dragen. Omdat pinda’s peulvruchten zijn, moest de fabrikant na de introductie in Nederland uitwijken naar een andere naam.De keuze viel op ‘kaas’:
Internationaal, zoals in de Verenigde Staten, wordt de term peanut butter gehanteerd. In landen als Frankrijk en Zweden gebruikt men eveneens de vertaling naar boter.
Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1. Antwoord van vraag 1.
Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2. Antwoord op vraag 2.